Використання Hideez Key як RFID картки

Hideez Key — RFID модуль

Hideez Key може слугувати електронним ключем для дому, офісу, спортзалу і т.д. Використання функціоналу RFID не вимагає жодного додаткового програмного забезпечення.

Hideez Key обладнаний RFID модулем, що працює на частоті 125 kHz. RFID антена з контролером розташовані під верхньою кришкою. Цей модуль не підключений до головної плати та працює незалежно від Bluetooth модуля.

RFID модуль зазвичай використовується для ідентифікації у системах контролю доступу. Hideez Key може працювати в двох різних стандартах: HID або Em-Marine. Однак, вони не можуть бути використані водночас. Hideez Key може зберігати лише один RFID код одночасно.

Ключ постачається з унікальним кодом, що вже введено у Em-Marine стандарт. Щоб використовувати його як мітку для вашої RFID-дверей, Ви маєте попросити системного провайдера вашої СКД включити цей код до їхньої системи.

Цей код може бути замінений будь-яким іншим у Em-Marine та HID стандартах. Ця процедура вимагає спеціального пристрою, який називається програматором. Це обладнання постачається як частина комерційної системи контролю доступу (СКД) або може бути придбане окремо.

Ви також можете попросити авторизований сервіс клонувати ваш існуючий ключ на Hideez Key.