Короткий посібник

Hideez Key 3, Hideez Key 4 (Bundle)— Короткий посібник

ВАЖЛИВО: Будь ласка, зверніть увагу, що опція внутрішнього Bluetooth підтримується лише для Windows 10 версії 1903 (2019) та новіших. У раніших версіях Hideez Key працює лише з Hideez адаптером.

Будь ласка, зауважте! Функціональності менеджера паролів, генератора паролей та блокування за механізмом проксіміті доступні лише на ПК з Windows 10 або Windows 11 зі встановленою програмою Hideez Client.

Крок 1: Видаліть ізоляційний матеріал з корпусу ключа

Відкрийте корпус Hideez Key та витягніть звідти білу пластикову смужку.

Крок 2: Встановіть програму Hideez Client

Ви можете завантажити найновішу версію програми Hideez Client тут.

Запустіть файл clientsetup.exe.

Оберіть опції Домашня версія і Використовувати внутрішній Windows Bluetooth (Бета версія). Також Ви можете змінити мову програми за допомогою цієї утиліти. Оберіть бажані параметри та натисніть кнопку "Застосувати".

Якщо Ви обрали неправильні опції в процесі встановлення, Ви можете змінити їх в утиліті "Configuration".

Крок 3: Підключіть ключ до вашого Windows ПК

  1. Перейдіть до Налаштувань Windows -> Bluetooth та Пристрої -> Додати пристрій -> Bluetooth

  2. Натисніть кнопку на вашому ключі щоб активувати пристрій. Кнопка спалахне блакитним і Ви побачите ключ у списку доступних Bluetooth пристроїв.

  3. Як тільки Ви спробуєте встановити з'єднання, кнопка спалахне зеленим світлом. Підтвердіть з'єднання повторним натиском кнопки.

Також Ви можете знайти керівництво з підключення ключа тут.

Крок 4: Налаштування майстер-пароля

Так як програма використовується вперше, Вам необхідно створити майстер-пароль для вашого менеджера паролів (мінімум 8 символів). Ви можете потім змінити майстер-пароль, для цього скористайтеся цією інструкцією.

Будь ласка, зауважте! Відновити втрачений майстер-пароль неможливо! Якщо Ви не пам'ятаєте майстер-пароль, Ви можете лише очистити всі дані, які зберігаються на вашому ключі.

Крок 5: Оновіть прошивку вашого Hideez Key

Коли ключ Hideez буде підключено до вашого ПК і авторизовано в клієнті Hideez, ви зможете оновити прошивку пристрою до останньої доступної версії. Натисніть "Відкрити програму оновлення прошивки" та дотримуйтеся вказівок на екрані.

Запустіть додаток, оберіть опцію "Windows Bluetooth" та натисніть кнопку "Швидке оновлення".

Тримайте ваш пристрій поруч з комп'ютером та чекайте поки оновлення не буде завершено. Прошивку буде автоматично оновлено до останньої версії.

Крок 6: Доступ до менеджера паролів

Після оновлення прошивки натисніть "Завантажити менеджер паролів" у верхньому лівому кутку для доступу до Менеджера паролів. Вам буде необхідно ввести майстер-пароль, який Ви створили під час першого налаштування ключа.

Крок 7: Керування паролями та 2FA

Перейдіть до вкладки "Менеджер паролів" в програмі Hideez Client та натисніть кнопку "+" щоб додати новий обліковий запис.

Ви також можете скористатися комбінацією гарячих клавіш Ctrl + Alt + A, щоб відкрити вікно для додавання облікового запису напряму з будь-якого веб-сайту. У такому випадку назва облікового запису та поля веб-сайт / програма будуть автоматично передзаповнені та можуть бути відредаговані вручну.

Після того, як Ви додали та зберегли новий обліковий запис, Ви можете користовувати два варіанти методів введення даних: - Натискаючи кнопку на Hideez Key a) 2 кліки = автозаповнення логіну b) 3 кліки = автозаповнення паролю c) 4 кліки = автозаповнення OTP

- Використовуючи комбінацію гарячих клавіш a) Ctrl+Alt+L = автозаповнення логіну b) Ctrl+Alt+P = автозаповнення паролю c) Crtl+Alt+O = автозаповнення OTP

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ:

Як імпортувати або експортувати ваші дані Як створити резервну копію та відновити ваші дані Як додати, редагувати або видалити обліковий запис вручну Як створити пароль для локальних програм Як генерувати одноразові паролі для двофакторної автентифікації Як змінити комбінації гарячих клавіш для введення даних для входу

Крок 8: Розблокування та блокування ПК за проксіміті

Блокування ПК

Щоб автоматично блокувати комп’ютер, коли ви відходите від нього, установіть прапорець «Використовувати для блокування ПК» у налаштуваннях ключа. Ви можете регулювати потрібну відстань за допомогою повзунка. Ваш робочий стіл буде заблоковано, коли рівень сигналу Bluetooth впаде нижче вказаного значення у %, і розблоковано, коли рівень сигналу Bluetooth перевищить вказане значення у %.

Ми рекомендуємо задати інтервал між значеннями щонайменш у 40. Оптимальні значення:

— Блокування - 30%; — Розблокування - 70%.

Розблокування ПК

Якщо Ви хочете використовувати Hideez Key для розблокування вашого ПК, Вам потрібно додати дані для авторизації на вкладці "Налаштування ключа".

1) Вам потрібно створити обліковий запис для розблокування. Введіть пароль від вашого облікового запису ПК (локального, наземного доменного, Azure AD, облікового запису Microsoft) для активації входу за паролем.

2) Ви можете обрати між трьома способами розблокування ПК:

  • Розпочинати розблокування на екрані блокування ПК - комп’ютер розблоковується, як тільки значення сигналу досягає вказаного порогу, користувач виконує бажану дію та натискає напис Натисніть тут, щоб розблокувати за допомогою HK<номер моделі (3 або 4)>-<5 перших цифр серійного номера>.

  • Чекати дій користувача - комп’ютер розблоковується, як тільки значення сигналу досягає вказаного порогу, і користувач виконує будь-яку бажану дію (клацає мишею / натискає клавіші).

  • Автоматичне розблокування - комп'ютер розблоковується автоматично, як тільки значення сигналу досягає вказаного порогу.

Ви можете визначати бажану відстань для механізму проксіміті. Ваш ПК буде заблоковано, коли рівень сигналу Bluetooth буде нижчий за визначене значення у % та розблоковано, коли рівень сигналу Bluetooth перевищить визначене значення у %.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ: Як додати обліковий запис для розблокування вашого ПК Як налаштувати методи блокування/розблокування Як сховати опцію розблокування, якщо Ви її не використовуєте

Крок 9: Безпарольна Автентифікація (опціонально)

Hideez Key підтримує стандарти безпарольної автентифікації (FIDO U2F та FIDO2), розроблені Альянсом FIDO. FIDO специфікації нині підтримуються у веб-браузерах Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge та Apple Safari.

Щоб налаштувати Hideez Key у якості FIDO ключа безпеки, Ви маєте підключити його до цільового пристрою(-їв). Платформи, що підтримуються ключем, включають в себе Windows 10 або Windows 11, Android (версії 7.0+), та iOS (версії 13.3+).

Сервіси, що підтримують безпарольну та двофакторну автентифікацію включають в себе також Google, Microsoft, Facebook, Twitter, Dropbox, та інші платформи. Ви можете переглянути повний список сайтів, що підтримують FIDO2 та FIDO U2F стандарти тут.

Будь ласка, зверніть увагу: Вам буде необхідно увімкнути безпарольний метод входу з ключем безпеки для кожного додатку чи вебсайту окремо.

Зазвичай, фізичний ключ безпки додається як додатковий спосіб входу у налаштуваннях безпеки. Ось коротка відеоінструкція з налаштування на прикладі облікового запису Google:

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ:

Як підключити Hideez Key до Windows або Android пристроїв Як підключити Hideez Key до iOS пристроїв Як використовувати Hideez Key для безпарольної автентифікації

Ви можете використовувати Hideez Key у якості RFID ключа. Пристрій містить RFID модуль, який може бути запрограмовано для відкриття електронних дверей у вашому будинку, офісі чи спортзалі.

Ви можете попросити авторизовану службу для копіювання вашого існуючого ключа на Hideez Key.

Додаткова інформація:

Як змінити майстер-пароль Як очистити пристрій Як оновити прошивку на Hideez Key Як оновити Hideez Client

Маєте питання?

Ми пропонуємо онлайн-допомогу, щоб допомогти клієнтам із їхніми запитами. Будь ласка, пишіть на [email protected] щоб зв'язатися з нашою службою підтримки користувачів.

Last updated