Основні налаштування

Hideez Key — Основні налаштування

Перейдіть до блоку Основні у розділі Налаштування.

 • Перепідключити ключі безпеки знову. Ця опція доступна лише за умови використання Hideez Key на Windows 10/11 з вбудованим Bluetooth і встановленим Hideez Client. Якщо ваш Hideez Key підключений до Windows, але не з'єднується автоматично з Hideez Client, ви можете скористатися опцією примусового підключення. Перейдіть до розділу Налаштування та натисніть кнопку "Підключити сховища знову".

 • Вводити паролі тільки в захищені поля дозволяє вводити пароль лише в спеціальні захищені поля. Якщо прапорець не активний, пароль можна вводити в будь-яке текстове поле.

 • Завжди відкривати вікно в розгорнутому режимі дозволяє відкривати Hideez Client на весь екран.

 • Автоматично натискати Enter після введення пароля і OTP дозволяє підтверджувати вхід на вебсервіси або додатки після введення пароля або OTP.

 • Вимкнути повідомлення (некритичні) не відображає некритичні повідомлення.

 • Автоматична перевірка оновлення програми дозволяє повідомляти і встановлювати останню версію Hideez Client безпосередньо через встановлений Hideez Client.

 • Автоматичне введення облікових даних у додатки дозволяє заповнювати облікові дані у додатки після їх автоматичного запуску. Ця опція підходить для використання RDP.

 • Автоматичний запуск додатків після завантаження сховища паролів дозволяє запускати додатки після автоматичного запуску. Ця опція підходить для використання RDP.

 • Кешування менеджера паролів у пам'яті Ця опція дозволяє програмі Hideez Client кешувати менеджер паролів протягом одної сесії. Коли сховище відключається від робочої станції протягом одної сесії Hideez Client, менеджер паролів залишається закешованим у пам'яті програми. Таким чином, Hideez Client не має завантажувати усі дані заново, щойно ключ знову підключається до програми, сховище готово до використання одразу.

Кешування менеджера паролів прискорює підключення пристрою тим, що зберігає не-чутливі дані (наприклад, ім'я облікового запису, логін, список програм) у пам'яті поки програму не буде перезавантажено.

Паролі облікових записів, OTP та інші чутливі дані ніколи не кешуються та недоступні без підключеного пристрою.

Якщо Ви закриєте Hideez Client, усі закешовані дані будуть видалені. Це означає, що коли програму буде перезапущено (наприклад, після перезапуску ПК), сховище буде завантажено

Налаштування авторизації

Опція "Використовувати Hideez як параметр входу за замовчуванням" дозволяє встановити постачальника облікових даних Hideez як параметр входу за замовчуванням.

Опція "Використовувати Hideez як параметр входу за замовчуванням для RDP" дозволяє встановити постачальника облікових даних Hideez як параметр входу за замовчуванням для RDP.

Сховати вхід у робочу станцію через Hideez. Якщо ви не використовуєте параметр входу в систему Hideez, ви можете увімкнути цю опцію.

Блокувати робочу станцію після вилучення FIDO ключа. Якщо цей прапорець встановлено, робоча станція буде заблокована після вилучення ключа FIDO з USB-порту.

Опція "Блокувати робочу станцію після вилучення ключа FIDO ключа" тільки для пристроїв Yubico.

Вибір мови

Перейдіть до блоку Мова в розділі Налаштування.

Виберіть потрібну мову (англійську або українську).

Мова клієнта Hideez буде змінена автоматично.

Щоб налаштувати зручні комбінації гарячих клавіш, перейдіть до блоку

Налаштування гарячих клавіш

Видалення / відключення комбінацій гарячих клавіш

Щоб вимкнути гарячі клавіші, деактивуйте бажану опцію (1).

Щоб видалити, натисніть значок Смітника біля бажаної комбінації (2).

Перепризначення дій та гарячих клавіш

Нараз доступні наступні дії:

 • додавання нового облікового запису

 • введення логіну

 • введення паролю

 • введення OTP

Щоб перепризначити дію, оберіть необхідну зі спадного списку (1).

Щоб перепризначити комбінацію гарячих клавіш, перейдіть до поля (2) та натисніть бажану комбінацію. Вона замістить наявну і буде збережена.

Додавання гарячих клавіш

Якщо Ви видалите будь-яку з комбінацій, Ви можете додати її знову або додати декілька для однієї і тої самої дії.

 1. Натисніть кнопку Додати гарячу клавішу.

 2. Оберіть дію.

 3. Задайте комбінацію

Встановлення значень за замовчуванням

Ви завжди можете повернутися до налаштувань за замовчуванням.

1. Натисніть кнопку Встановити за замовчуванням.

2. Підтвердіть вашу дію.

Last updated