Методи блокування та розблокування ПК (Налаштування Проксіміті)

Hideez Key — Налаштування проксіміті

Hideez Key дозволяє Вам налаштовувати блокування та розблокування вашого ПК за механізмом проксіміті. Ваш ПК буде заблоковано, коли рівень сигналу Bluetooth буде меншим за задане у % значення та розблоковано, коли рівень сигналу Bluetooth перевищить задане у % значення.

Будь ласка, зверніть увагу, що йдеться про значення у %, а не абсолютні відстані у метрах. Справжня відстань у метрах може варіюватися у різних кімнатах та залежить від зовнішніх факторів (розташування Hideez Key, наявність меблів та стін у кімнаті, і т.д.). Ви маєте визначити оптимальне значення для себе самостійно.

Механізм проксіміті не є дуже стабільним. Сигнал може постійно змінюватися (навіть коли ключ перебуває в одному й тому самому місці). За декілька секунд рівень сигналу може змінитися на 30-40 одиниць! На це впливає багато факторів: мобільні мережі та інші пристрої, і т.д. Це властивості самої технології.

Згідно нашим спостереженням, ми рекомендуємо налаштовувати інтервал між значеннями щонайменш у 40 одиниць. Ми обрали оптимальні показники: - Блокування - 30; - Розблокування - 70.

Перейдіть до вкладки Налаштування ключа та розділу Блокування та Розблокування, щоб налаштувати проксіміті. Оберіть опцію Використовувати цей пристрій для блокування ПК. Рівень проксіміті з'явиться.

Налаштувати блокування ПК за проксіміті

  1. Оберіть опцію Використовувати цей пристрій для блокування ПК.

  2. Налаштуйте слайдером або введіть чисельне значення у полі Блокування.

  3. Збережіть ваші зміни.

Тепер щойно рівень сигналу Bluetooth впаде нижче за встановлене значення у %, ваш ПК буде заблоковано.

Це єдиний варіант налаштування блокування ПК.

Налаштування розблокування ПК

  1. Оберіть опцію Використовувати цей пристрій для розблокування ПК.

  2. Створіть обліковий запис для розблокування вашого ПК. Ви можете прочитати більше про роботу з цим типом облікового запису тут.

  3. Налаштуйте слайдером або введіть чисельне значення у полі Розблокування (лише для певних методів розблокування).

  4. Збережіть ваші зміни.

Обліковий запис для розблокування ПК може бути збережений на ключі навіть якщо Ви відключите опцію розблокування ПК з Hideez Key. Просто оберіть 'Ні' у вікні, що виникає після відключення опції 'Використовувати цей пристрій для розблокування ПК' та збереження змін.

Варіанти розблокування вашого ПК

По дотику

Цей метод доступний лише за використання ключа з адаптером Hideez.

ПК буде розблоковано після короткого дотику ключем до адаптера. З цим методом розблокування немає необхідності налаштовувати рівень проксіміті, тому що він не використовується і фізичний контакт є необхідним.

Чекати дій користувача

Це тип розблокування за проксіміті. Щоб ПК було розблоковано, має бути виконано 2 умови:

  1. рівень сигналу Bluetooth має перевищити вказане значення у %

  2. користувач має виконати дію (клік мишкою / натиск клавіші на клавіатурі)

Цей метод корисний коли Ви часто перебуваєте коло комп'ютера. Наприклад, Ви проходите повз, але не хочете, щоб він був розблокований щоразу.

Автоматичне розблокування

Розблокування ПК лише за механізмом проксіміті. Щойно рівень сигналу Bluetooth перевищить задане значення у %, ваш ПК буде розблоковано.

Розблокування відбудеться лише якщо ПК було заблоковано за проксіміті, а не вручну.

Якщо немає опції розблокування з Hideez на екрані блокування, будь ласка, cперевірте чи не увімкнена опція "Сховати вхід у робочу станцію через Hideez".

Last updated