Створення облікового запису для розблокування вашого ПК

Hideez Key — Створення облікового запису для розблокування вашого ПК

Якщо Ви хочете використовувати ваш Hideez Key не лише для введення облікових даних у програми, а також для розблокування ПК, Ви маєте створити обліковий запис для розблокування вашого ПК. Такий обліковий запис існує в єдиному екземплярі для одного користувача ПК.

Створення облікового запису для розблокування вашого ПК

Перейдіть до вкладки Налаштування ключа (1) > розділ Блокування та Розблокування (2), оберіть опцію Використовувати цей пристрій для розблокування ПК (3). Щойно опцію буде активовано, блок зі вже заданим іменем користувача та полем для введення паролю буде відображено справа від неї (4). Оберіть Режим розблокування (5) та, якщо необхідно, задайте значення розблокування та блокування для механізму проксіміті (6). Збережіть ці зміни, натиснувши кнопку Зберегти (7).

Читати більше про методи розблокування вашого ПК та механізм проксіміті.

Обліковий запис буде збережено та відображено на вкладці Менеджер паролів.

Редагування облікового запису для розблокування ПК

Ви можете редагувати цей обліковий запис на вкладці Налаштування ключа. Перейдіть до розділу Блокування та Розблокування та натисніть кнопку Редагувати пароль.

Введіть новий пароль та збережіть ваші зміни.

Будь ласка, зверніться до цієї статті, якщо Ви хочете сховати постачальник облікових даних Hideez з екрану входу або навпаки встановити його за замовчуванням.